درسنامه و کتابکار عربی 2

Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

درسنامه و کتاب کار عربی 2

مقدمه مولف و سخنی با دانش آموزان

      به نام خداوند جان و خرد                                                                                         کزین برتر اندیشه برنگذرد

سلام دانش آموزان عزیز و داوطلبان ارجمند کنکور ، این درسنامه و کتاب کار عربی 2 که الآن پیش رو دارید حاصل زحمات شبانه روزی و چندین ساله ی اینجانب است و سطر به سطر توسط اینجانب نوشته و تایپ شده است. قبل از مطالعه ی این درسنامه ، چند روش و راهکاری عالی براتون دارم که اگر آن ها را به کار ببندید به سادگی می توانید در کمترین زمان و به سرعت به همه سوالات آزمون عربی 100% جواب درست دهید: در مطالعه این درسنامه ی عربی ، شتاب به خرج ندهید و مطالب را با دقت و به آرامی مطالعه کنید. پس از خواندن قواعد حتما به مثال های تالیفی حل شده توجه فرمایید و از حفظ کردن قواعد و یادگیری طوطی واری نکات جدا بپرهیزید.تا وقتی که قواعد و نکات و تمرینات یک درس را یاد نگرفته اید ، به هیچ عنوان ، درس بعدی را شروع نکنید. این کتاب کار ، حاوی نکاتی تازه و نایاب است که در سایر کتابهای آموزشی پیدا نمی شود لذا از دیدن آنها تعجب نکنید و در یادگیری آنها کاملا جدی باشید. ار آنجاییکه این کتاب کار به صورت درس به درس نوشته شده لذا ی توانید در حین مطالعه ی هر درس از این کتاب کار ، همان درس را از کتاب درسی نیز مطالعه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.در این کتاب کار برای هر قاعده و نکته ، دهها مثال تالیفی و ناب وجود دارد که همه ی آنها ترجمه و تجزیه و ترکیب شده اند لذا برای یادگیری کامل ، بهتر است که نخست ، خوتان سعی کنید پاسخ تمرین را بیابید و در نهایت می توانید جواب خودتان را با پاسخی که من برای آن تمرین نوشته ام مقایسه کرده و همه ی اشکالات خودتان را برطرف نمایید. لزومی ندارد که حتما همه ی مثال ها و تجزیه و ترکیبشان را مطالعه کنید. بستگی به خودتان دارد همین که احساس کردید قاعده و نکته را یاد گرفتید و می توانید تمرینات را حل کنید ، می توانید به قاعده و نکته بعدی بپردازید. این درسنامه و کتاب کار ، شما را از کتاب های کمک آموزشی و حتی از حضور در کلاس های فوق برنامه ی درس عربی بی نیاز می کند پس بهتر است که از خریدن سایر کتاب های کمک آموزشی جدا پرهیز کنید.

نهایتا یادآوری می کنم که این درسنامه و کتاب کار ، اثری است ناب و منحصر به فرد که در کشور نظیر ندارد. و با اینکه سالیان سال برای تایف و تایپ آن زحمت کشیده ام اما نخواستم مثل خیلی ها که برای چیزهای بسیار ناچیز و فریب دهنده هزینه های آنچنانی مطالبه می کنند برای خریدنش هزینه ی زیادی بپردازید. لذا امیدوارم به خاطر حمایت از مولف از کپی کردن و دادن این اثر به هر فرد حقوقی و حقیقی جدا بپرهیزید. امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشید.

همچنین برای خرید این درسنامه میتوانید به دو روش اقدام فرمائید:

روش اول : پرداخت انلاین 10000 تومان از طریق لینک خرید و دانلود، که از دو لحاظ  برای شما بصرفه تر است  اولا هزینه چاپ و ارسال جزوه کسر شده و ثانیا دریافت کتابکار عربی 2 از طریق دانلود سریعتر می باشد و پس از پرداخت ،لینک دانلود همان لحظه برای شما ارسال خواهد شد و تا 3 روز میتوانید فایل را از طریق لینک ارسالی دانلود نمائید.

روش دوم : واریز مبلغ 30000 تومان به شماره کارت 6037991829990740 بنام آقای حسن زاده و اس ام اس  کد تراکنش به شماره موبایل 09144111511 می باشد، که بعد از ارسال اس ام اس با شما تماس گرفته و جهت ارسال درسنامه چاپی، آدرس و شماره تماس شما را دریافت خواهیم کرد.

جهت دانلود بخشی از درسنامه برای آشنایی با چگونگی مطالب جزوه روی عکس زیر کلیک نمائید.

درسنامه و کتابکار عربی 2
درسنامه و کتابکار عربی 2
سلام دانش آموزان عزیز و داوطلبان ارجمند کنکور، این درسنامه و کتاب کار عربی 2 که الآن پیش رو دارید حاصل زحمات شبانه روزی و چندین ساله ی اینجانب است و سطر به سطر توسط اینجانب نوشته و تایپ شده است. قبل از مطالعه ی این درسنامه، چند روش و راهکاری عالی براتون دارم که اگر آن ها را به کار ببندید به سادگی می توانید در کمترین زمان و به سرعت به همه سوالات آزمون عربی 100٪ جواب درست دهید. این کتاب کار، حاوی نکاتی تازه و نایاب است که در سایر کتابهای آموزشی پیدا نمی شود لذا از دیدن آنها تعجب نکنید و در یادگیری آنها کاملا جدی باشید. ار آنجاییکه این کتاب کار به صورت درس به درس نوشته شده لذا ی توانید در حین مطالعه ی هر درس از این کتاب کار، همان درس را از کتاب درسی نیز مطالعه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. در این کتاب کار برای هر قاعده و نکته، دهها مثال تالیفی و ناب وجود دارد که همه ی آنها ترجمه و تجزیه و ترکیب شده اند.
نام فایلدرسنامه و کتابکار عربی 2
قیمت قیمت :10000 تومان
7276 بازدید

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی درسنامه های و جزوات دوپینگ ها دوپینگ جزوه عربی 2